Városlista
2026. március 3, kedd - Kornélia

Hírek

2019. November 04. 07:29, hétfő | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay

Vállalkozásfejlesztési programot hirdettek a V4-es országokban

Vállalkozásfejlesztési programot hirdettek a V4-es országokban

Vállalkozásfejlesztési programot hirdettek a V4-es országok startupjainak - hangzott el az M1 csatorna vasárnap esti műsorában.

A V4 Startup Force hétfőn indul, a program támogatója a Nemzetközi Visegrádi Alap.

Dávid F. Andor, a Visegrádi Alap vezetője az M1-en elmondta, hogy ez egy tehetséggondozó program fiatal vállalkozóknak. A Design Terminál - amely Magyarországon szervezte a programot - a többi visegrádi országban (Csehország, Lengyelország, Szlovákia) működő partnerszervezeteivel hirdette meg a programot a helyi piacokon.

A V4 Startup Force programba jelentkező startupok közül a legjobb négy - országonként egy-egy - csapat novemberben intenzív vállalkozásfejlesztésen vesz részt. A program keretében mindegyik visegrádi országba elutazhatnak, mindenhol lehetőségük lesz bemutatkozni a nagyobb vállalatoknak - ismertette.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Március 03. 13:00, kedd | Belföld

Stratégiai jelentőségű nemzetközi megállapodásokat kötött a 4iG

4iG hosszú távra szóló, stratégiai jelentőségű nemzetközi együttműködéseket és keretmegállapodásokat kötött hétfőn Budapesten.

2026. Március 03. 11:00, kedd | Belföld

Barátság kőolajvezeték - Az ukrán elnök reagált az Orbán Viktor által bemutatott műholdfelvételekre

Zelenszkij azt mondta, hogy a csővezeték a föld alatt van, hogyan látná Orbán műholdról, hogy sérült-e?

2026. Március 03. 07:17, kedd | Belföld

Orbán Viktor: mi vagyunk az élő példája annak, hogy lehet nemet mondani

Mi vagyunk az élő példája annak, hogy lehet nemet mondani: a bevándorlást igenis meg lehet állítani, a gyerekeket és a családjainkat meg lehet védeni - jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök hétfőn Sopronban.

2026. Március 02. 16:00, hétfő | Belföld

Szijjártó Péter: Izraelből Egyiptom és Jordánia felé át lehet lépni a szárazföldi határátkelőkön

Izraelből Egyiptom és Jordánia felé át lehet lépni a szárazföldi határátkelőkön, de több arab országban nem javasolják az elindulást a határátkelők felé