Hírek
2017. Június 12. 07:25, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Tömegbaleset miatt torlódik a forgalom az M3-as autópályán
Tömegbaleset miatt torlódik a forgalom az M3-as autópályán, a főváros irányába - tájékoztatta a Pest Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője hétfő reggel az MTI-t.
Csámpai Attila azt mondta: a 37-es kilométernél, Bag után hét autó ütközött össze. Eddig két sérültről tudni; őket a mentők vizsgálják.
A járművek több sávot elfoglalnak, ezért jelentős torlódás alakult ki. Már mintegy hat kilométeres a kocsisor az autópályán - tette hozzá a szóvivő.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 08. 07:48, hétfő | Belföld
Folytatódik az átlagosnál enyhébb időjárás a héten is
Folytatódik az átlagosnál enyhébb időjárás a jövő héten is, de marad a borult, párás, gyakran ködös idő, néhol szitálás is várható.
2025. December 08. 07:47, hétfő | Belföld
Orbán Viktor: a gazdaság és kereskedelem, a migráció, a háború és az energia a török tárgyalások fő pontjai
Törökországgal minden évben áttekintjük a legfontosabb kérdéseket, a mostani tárgyalások négy fő pontja a gazdaság és kereskedelem, a migráció, a háború és az energia
2025. December 08. 07:43, hétfő | Belföld
Nagy István: a mezőgazdaság teljes kibocsátási értéke és jövedelmezősége is bővült
Az éghajlatváltozás okozta kihívások és a járványok ellenére a mezőgazdaság teljes kibocsátási értéke és jövedelmezősége is bővült - jelentette ki az agrárminiszter a Facebook-oldalára feltöltött vasárnapi videójában.
2025. December 07. 10:12, vasárnap | Belföld
A kényelmi díj eltörlésével több mint félmilliárd forint marad az autósoknál
Szeptember óta az autópálya-matrica online megvásárlása nem kerül többe annál, mintha benzinkúton szereznénk be, a kényelmi díj eltörlésével idén ősszel több mint félmilliárd forint marad az autósoknál

