Hírek
2017. December 31. 17:09, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Rálőttek egy autóra Csepelen
Rálőttek egy autóra Csepelen vasárnap reggel, a rendőrség lőfegyverrel vagy lőszerrel visszaélés gyanúja miatt indított nyomozást ismeretlen tettes ellen.
A Budapesti Rendőr-főkapitányság vasárnapi, MTI-hez eljuttatott közleményében azt írta: reggel kaptak bejelentést arról, hogy a XXI. kerületi Cirmos sétányon rálőttek egy gépkocsira. Az esetnél nem sérült meg senki.
Közölték: keresik az elkövetőt, a történtekről, illetve a folyamatban lévő nyomozásról jelenleg nem adnak bővebb információt.
A Csepel.info írta meg, hogy lövés dördült el Csepelen az Akácfa utcai kiserdő környékén vasárnap reggel.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 13. 16:00, szombat | Belföld
Vitézy Dávid: megújul a MÁV+ app
Megújul a MÁV+ app: egyszerűbb utazástervezés, könnyebb nemzetközi jegyvásárlás - közölte a közlekedési és beruházási miniszter pénteken a Facebook-oldalán.
2026. Június 13. 14:00, szombat | Belföld
Németh Zsolt bírálta a Fidesz EU ellenes politikáját
Németh Zsolt: a Fidesz-kormány \"túltolta\" az Európa-ellenes politikát, a pártnak vissza kell térnie a polgári irányhoz.
2026. Június 13. 13:00, szombat | Belföld
Meteorológia: a jövő héten megérkezik az első tartósabb kánikula
Míg a jelenlegi hőmérséklet inkább a májust idézi, a jövő héten megérkezik az első tartósabb kánikula - írta a HungaroMet Zrt. a Facebook-oldalán pénteken.
2026. Június 13. 09:00, szombat | Belföld
Nemsokára érvényüket vesztik a régi személyi igazolványok
Ezt érdemes észben tartani. 2000 előtt kiállított személyigazolványok 2026. augusztus 3-án lejárnak. A csere ingyenes, de időben érdemes intézni.

