Hírek
2011. Október 13. 22:45, csütörtök |
Helyi sport
Forrás: www.dombovarikosarsuli.hu
Nagy fegyvertényt hajtottak végre a kosarasok az első bajnokin
A Dombóvári Kosársuli első idei NB II-es bajnoki meccsét igen forró hangulatban játszotta le október 8-án. Hazai pályán sikerült legyőzniük a tavalyi harmadik helyezett zalaegerszegi csapatot.
A mérkőzést a - Dombóvár javára 18-3-as pontaránnyal induló - harmadik negyed döntötte el. A győzelemhez pedig nagyon kellett a végletekig lelkes csapat és a nézők maximális segítsége. A szurkolók által teremtett fantasztikus hangulatra régen volt példa az utóbbi időben Dombóvári Sportközpont névvel illetett DVMSE-csarnokban.
Dombóvári Kosársuli - Zalaegerszegi KK 102-80 (24-20, 17-21, 33-15, 28-23)
Horváth Bence -, Banai Attila 9/3, Szalai Ádám -, Szili Tamás 14, Fodor Balázs -, Gubi Viktor 26/3, Hoffmann Dániel -, Rajczi Miklós -, Várallyay Attila 12/3, Tamás Péter 26/18, Szőke Szabolcs 8, Szilágyi Tamás 7/3.
A Kosársuli játékán meglátszott, hogy egy teljesen új szerkezetű, más gondolkodásmóddal bíró gárdával vágtak neki a mostani szezonnak, mint az előzőnek. Több korábbi rutinos játékost sikerült visszahívnia Halmai Balázs vezető edzőnek a csapatba, és ez a meccseik eredményére jótékony hatással van. A tréner egyébként az első bajnoki után arra kérte a játékosokat, hogy ne bízzák el magukat és folytassák tovább a megkezdett munkát.
A Kosársuli minden érdeklődőt vár következő bajnoki mérkőzésére, melyet október 22-én este hat órakor szintén hazai pályán vív a Pápai KC ellen. Hajrá Dombóvár!
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 28. 18:00, kedd | Belföld
Honvéd Vezérkar főnöke: a Magyar Honvédség tartalékos katonái bizonyították felkészültségüket
2026. Július 28. 16:49, kedd | Helyi
Figyelem! Útlezárás lesz kedd este Kaposszekcsőn!
ÚTLEZÁRÁSRA KELL SZÁMÍTANI MA ESTE JÚLIUS 28-án, várhatóan 21:30 óra és 24:00 óra közötti időben a 611-es főúton.
2026. Július 28. 14:00, kedd | Belföld
OGY - Megválasztották Sonnevend Pált alkotmánybírónak
A képviselők megválasztották Sonnevend Pált alkotmánybírónak az Országgyűlés hétfői ülésén.
2026. Július 28. 12:00, kedd | Életmód
Növényi eredetű anyag okozta a szennyezést a Fekete-Körösön, újraindulhattak a szabadstrandok
Növényi eredetű anyag okozta a szennyezést a Fekete-Körösön, a vízvizsgálatok eredményei megfelelőnek minősülnek, újraindulhattak a szabadstrandok – közölte hétfőn a Körös-vidéki Vízügyi Igazgatóság (Kövizig).

