Hírek
2021. Május 13. 14:42, csütörtök |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Mérgezett tojással ölték meg a ragadozó madarakat
A debreceni rendőrök az állampolgárok segítségét kérik.
A Debreceni Rendőrkapitányság 09010/667/2021. bűnügyi számon nyomozást folytat állatkínzás vétség elkövetésének gyanúja miatt.
Egy természetvédelmi őr tett bejelentést 2021. április utolsó hetében arról, hogy a Hajdúböszörmény és Józsa közötti mezőgazdasági területen több védett ragadozó madár tetemét is megtalálták. Az elpusztult állatok környezetében tojások voltak, amiket feltételezhetően ismeretlenek megmérgeztek - közölte a rendőrség.
A Debreceni Rendőrkapitányság kéri, hogy aki az esettel kapcsolatban információval rendelkezik, jelentkezzen személyesen a Debreceni Rendőrkapitányságon (Debrecen, Budai Ézsaiás utca 4. szám), vagy hívja a 06-52 516-400-as telefonszám 24-45-ös mellékét, illetve névtelensége megőrzése mellett tegyen bejelentést a 06-80/555-111-es Telefontanú zöldszámán, vagy a 112-es, díjmentes segélyhívó számon.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 28. 14:00, kedd | Belföld
OGY - Megválasztották Sonnevend Pált alkotmánybírónak
A képviselők megválasztották Sonnevend Pált alkotmánybírónak az Országgyűlés hétfői ülésén.
2026. Július 28. 07:33, kedd | Belföld
Nagy Ervin: Hankó Balázs olyan szervezeteknek, rendezvényekre adott támogatást, amelyek a Fidesz kampányát segítették
Hankó Balázs sok-sok milliárd forintot osztott szét, több esetben olyan szervezeteknek vagy rendezvényekre, amelyek egyértelműen a Fidesz kampányát segítették -
2026. Július 28. 07:00, kedd | Belföld
Vitézy Dávid: tizenegy éve tart az ígérgetés a Szombathely-Körmend gyorsforgalmi út megépítéséről
Tizenegy éve tart az ígérgetés Vas megyében az M86-M87 Kőszeg-Szombathely-Körmend gyorsforgalmi út megépítéséről - közölte a közlekedési és beruházási miniszter hétfőn Facebook-oldalán.

