Városlista
2026. március 3, kedd - Kornélia

Hírek

2017. Április 13. 07:22, csütörtök | Belföld
Forrás: mti

Kigyulladt egy irodaház Veszprémben

Kigyulladt egy irodaház Veszprémben

Kigyulladt egy használaton kívüli irodaház Veszprém belvárosában szerda éjjel - közölte a Veszprém Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-vel.

Helt Ákos elmondta: a Budapest úti elhagyatott irodaházhoz nagy erőkkel vonultak ki a tűzoltók. Az épületben régi bútorok égtek, valamint az ingatlan teljes, mintegy 250-300 négyzetméteres tetőszerkezete is lángolt. Az oltási munkák közben a tető és a födém is beszakadt.

A tűz oltásában a veszprémi, a pétfürdői és a balatonfűzfői tűzoltók két magasból mentő járművel, egy vízszállítóval, valamint négy fecskendőkocsival vettek részt a katasztrófavédelmi műveleti szolgálat irányításával. A helyszíni információk szerint a tűzoltók egy sérültet találtak, akit a mentők füstmérgezés gyanújával kórházba szállítottak.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Március 03. 15:00, kedd | Belföld

AM: sonkától a tojásfestékig, átfogó Nébih ellenőrzés zajlik egészen húsvétig

Március 2-án indul az idei tavaszi szezonális élelmiszerlánc-ellenőrzés, melyet Tállai András az Agrárminisztérium (AM) parlamenti államtitkára rendelt el.

2026. Március 03. 13:00, kedd | Belföld

Stratégiai jelentőségű nemzetközi megállapodásokat kötött a 4iG

4iG hosszú távra szóló, stratégiai jelentőségű nemzetközi együttműködéseket és keretmegállapodásokat kötött hétfőn Budapesten.

2026. Március 03. 11:00, kedd | Belföld

Barátság kőolajvezeték - Az ukrán elnök reagált az Orbán Viktor által bemutatott műholdfelvételekre

Zelenszkij azt mondta, hogy a csővezeték a föld alatt van, hogyan látná Orbán műholdról, hogy sérült-e?

2026. Március 03. 07:17, kedd | Belföld

Orbán Viktor: mi vagyunk az élő példája annak, hogy lehet nemet mondani

Mi vagyunk az élő példája annak, hogy lehet nemet mondani: a bevándorlást igenis meg lehet állítani, a gyerekeket és a családjainkat meg lehet védeni - jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök hétfőn Sopronban.