Hírek
2018. Május 09. 11:43, szerda |
Helyi
Forrás: Belvárosi Általános Iskola
Karate sikerek a Diákolimpián
A Diákolimpia országos döntőjében az Ippon Shobu irányzatot képviselő 41 egyesületből 490 nevezés érkezett, akik között hét dombóvári fiatal is jelen lehetett.
A karate sportot művelő iskolások legrangosabb éves versenyére Jászberényben került sor. A Diákolimpia országos döntőjében az Ippon Shobu irányzatot képviselő 41 egyesületből 490 nevezés érkezett, akik között hét dombóvári fiatal is jelen lehetett.
A rendkívül magas színvonalú, egyenes kieséses rendszerű megmérettetésen csapatunk az elvártnál is jobban teljesített, melyet a megszerzett 3 arany-, 1 ezüst- és 1 bronzérem mellett elért több jó helyezés is bizonyít.
Vercz Krisztián, a Dombóvári Belvárosi Általános Iskola 8.b osztályos diákja kiválóan szerepelt:
9. helyen zárt formagyakorlatból, 3. helyet szerzett küzdelemben.
Szabó Csaba
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 08. 10:00, hétfő | Helyi
Tegyünk együtt a rászoruló családok karácsonyáért! – Karácsonyi Cipősdoboz Akció Dombóváron
Dombóvár Város Önkormányzata és helyi szervezetei idén is meghirdetik a Karácsonyi Cipősdoboz Akciót, hogy segítséget nyújtsanak a rászoruló családoknak.
2025. December 07. 16:17, vasárnap | Helyi
Kiemelkedő részvétel a KPVK nyílt napjain – pedagógus-, agrár- és társadalomtudományi szakok a fókuszban
A KPVK idei nyílt napjai minden várakozást felülmúltak: a pedagógusképzési, agrár- és társadalomtudományi szakok iránt rendkívül élénk érdeklődést mutattak a leendő hallgatók,
2025. December 05. 00:00, péntek | Helyi
Együtt a dombóvári Platán Otthonért – Hálás köszönet a támogatóknak!
2025. november 8-án az MMSZ Esterházy Miklós Technikum sportcsarnoka adott otthont a Magyar Máltai Szeretetszolgálat Gondviselés Háza Platán Otthon jótékonysági báljának.
2025. December 04. 00:00, csütörtök | Helyi
Karácsonyi varázslat a dombóvári BestByte-ban – készülj a meglepikre!
Tedd felejthetetlenné az idei karácsonyt – brutális BestByte akciók indulnak Dombóváron december 5-től!

