Hírek
2017. Április 21. 14:30, péntek |
Helyi
Forrás: Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság
Gyalogos lépett az autó elé Dombóváron
Egy dombóvári nő úgy indult el a kijelölt gyalogos- és kerékpársávon, hogy nem nézett körül, és lelépett egy személygépkocsi elé.
Egy dombóvári nő közlekedett gyalogosan 2017. április 20-án délelőtt a dombóvári Kórház utcában. Haladása során úgy indult el a kijelölt gyalogos- és kerékpársávon, hogy nem nézett körül, és lelépett egy személygépkocsi elé.
A jármű vezetője fékezett, de az ütközést már nem tudta elkerülni. A gyalogos megsérült, a mentőszolgálat munkatársai kórházba vitték.
Az eset körülményeit a Dombóvári Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti Alosztálya vizsgálja.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 17. 19:18, szerda | Helyi
Jól vigyázzanak - jól vizsgázott a rendszámfelismerő rendszer Dombóváron!!
A Dombóvári Rendőrkapitányság munkatársai 2025 decembere óta üzemeltetnek egy új, a közterületi rendőri szolgálatellátást jelentős mértékben segítő mobil rendszámfelismerő rendszert.
2025. December 17. 11:00, szerda | Helyi
BestByte Ünnepi Nagyakció Dombóváron!
Kiemelt ünnepi ajánlatok - hosszabbított ünnepi nyitva tartás a gondtalan vásárláshoz!
2025. December 15. 09:00, hétfő | Helyi
Ékszer-, régiség- és bundafelvásárlás lesz 3 napig Dombóváron
Most eladhatja feleslegessé vált ékszereit, régiségeit vagy bundáit a 3 napos dombóvári felvásárláson! Időpont egyeztetéssel akár házhoz is mennek!
2025. December 15. 00:00, hétfő | Helyi
A balatoni helytörténészek találkozóján tartott előadást Bodó Imre dombóvári helytörténész
Bodó Imre dombóvári helytörténész, múzeumalapító Fekete István és a Balaton környéke címmel tartott előadást

