Városlista
2026. április 17, péntek - Rudolf

Hírek

2025. Szeptember 03. 09:58, szerda | Helyi

Dr. Szabó Péter Gyula vehette át a Tolna Vármegye Közszolgálatáért díjat

Dr. Szabó Péter Gyula vehette át a Tolna Vármegye Közszolgálatáért díjat

A Vármegyei Napon ünnepelték Tolna vármegye kiválóságait, azokat az elhivatott, példaértékű embereket, akik szakmaiságukkal és a közösségért végzett áldozatos munkájukkal mindannyiunk számára követendő példát mutatnak.

Pintér Szilárd polgármester Dombóvár jegyzőjét, Dr. Szabó Péter Gyulát terjesztette fel a Tolna Vármegye Közszolgálatáért díjra, mint arra érdemes jelöltet.

Dr. Szabó Péter Gyula szakmai felkészültsége, széleskörű látásmódja és a munka iránti alázata határozza meg mindennapi tevékenységét, mellyel biztos hátteret nyújt a közös önkormányzati hivatal működéséhez. Jogász szakértelmével segíti a dombóvári embereket, valamint a Kapos-menti Terület és Településfejlesztési Társuláson keresztül a teljes dombóvári járásban élők boldogulását.

Az elismerést végül Dr. Szabó Péter Gyula, Dombóvár jegyzője vehette át, mely tisztelgés kimagasló szakmaisága, közéleti elhivatottsága és példaértékű hivatástudata előtt!

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 17. 11:20, péntek | Helyi

Mit ér az ember? - interaktív előadás lesz a Dombóvári Művelődési Házban

Mikortól ember az ember? Miben rejlik az emberi élet értéke? Van-e olyan, hogy egyik ember élete értékesebb egy másikénál? - Többek közt ezekre a kérdésekre keresik a választ a Dombóvári Művelődési Házban.

2026. Április 15. 00:00, szerda | Helyi

A Dombóvári Szuperinfó legújabb száma oldalunkon már olvasható

Ha szeretné rendszeresen és mielőbb megkapni újságunkat online postaládájába, iratkozzon fel email címével az alábbi oldalon:

2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi

Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt

Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.

2026. Április 07. 11:33, kedd | Helyi

Veszettség elleni eboltást tartanak Dombóváron

Dombóváron az ebek 2026. évi veszettség elleni kötelező védőoltása az alábbi helyeken és időpontokban történik: