Hírek
2022. Október 14. 08:50, péntek | Helyi
Diabetológiai szakápoló képzés indult Dombóváron
Október 7-én ünnepélyes keretek között indították útjára a diabetológiai szakápoló képzést a Dombóvári Szent Lukács Kórházban.
Ápolók nélkül nincs gyógyítás
Ismét összefogásnak köszönhető eredményről számolhatunk be. Október 7-én ünnepélyes keretek között indították útjára a diabetológiai szakápoló képzést a Dombóvári Szent Lukács Kórházban.
Dömötör Csaba kancellár, Pintér Szilárd polgármester és Dr. Kerekes László igazgató kiemelték a közös gondolkodást, az együttműködést, amely 2019 óta jellemzi a mindennapokat, a feladatok ellátásában a támogató hozzáállást Dombóváron.

A jelentkezőket, oktatókat és az intézmények képviselőit Lőcze Tibor, a TMSzC Apáczai Csere János Technikum és Kollégium vezetője köszöntötte. Dömötör Csaba, a Tolna Megyei Szakképzési Centrum vezetője kiemelte Gyarmatiné Kiss Éva szerepvállalását, aki a szakképzés elindításában fontos munkát végzett. Dr. Kerekes László hangsúlyozta a diabetológiai szakápolók szakmai hozzáértését az osztályok napi feladatellátásában, hiszen a szív- és érrendszeri megbetegedések mellett, az egyik leggyakoribb a cukorbetegség.
A 18 hónapos képzésben a dombóvári kórház orvosai vállaltak oktatói feladatot.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 28. 16:49, kedd | Helyi
Figyelem! Útlezárás lesz kedd este Kaposszekcsőn!
ÚTLEZÁRÁSRA KELL SZÁMÍTANI MA ESTE JÚLIUS 28-án, várhatóan 21:30 óra és 24:00 óra közötti időben a 611-es főúton.
2026. Július 28. 09:39, kedd | Helyi
A hétvégén minden nap történt közlekedési baleset Dombóváron
2026. Július 24. 09:25, péntek | Helyi
A dombóvári rendőrök a lakosság segítségét kérik
A Dombóvári Rendőrkapitányságon a 17030/157/168/2026. körözési számon eljárást folytatnak Kovács Martin eltűnése kapcsán.
2026. Július 23. 09:59, csütörtök | Helyi
Aktuális állásajánlatok Dombóváron és környékén
Ha állást keresel, nézd meg az aktuális helyi lehetőségeket oldalunkon!

